Výběrové řízení na prodej nepotřebného majetku - UKONČENO

Zadavatel vyhlašuje výběrové řízení na prodej "Zemědělské stavby" včetně pozemků na základě souhlasu Správní rady ze dne 23. 6. 2017 v katastrální území Lány. Výběrové řízení je zahájeno dnem zvěřejnění na webových stránkách zadavatele na www.lany.czu.cz.

Informace o předmětu prodeje a úplné znění podmínek výběrového řízení jsou k dispozici na internetové adrese www.lany.czu.cz nebo v kanceláři zadavatele ČZU v Praze, ŠZP Lány, Zámecká 419, 270 61 Lány ode dne zvěřejnění do 19. 7. 2017 vždy od 8:00 do 15:00 hod.. Termín schůzky si sjednejte telefonicky na tel.: 735 193 434.

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.